SKŁADOWANIE PALET

Składowanie palet to wygodne i oszczędne rozwiązanie dla firm poszukujących efektywnego zarządzania przestrzenią magazynową. Dzięki współpracy z KubiakPol przedsiębiorstwa mogą optymalizować procesy logistyczne i zadbać o bezpieczeństwo swoich produktów. 25-letnie doświadczenie w branży, konkurencyjny cennik magazynowania palet i elastyczne warunki wynajmu sprawiają, że nasze usługi są doceniane przez klientów.

Składowanie palet – oszczędność miejsca w zakładzie pracy

Palety, których używasz na co dzień, mogą stać się tymczasowo niepotrzebne. Aby zaoszczędzić miejsce, które musiałbyś przeznaczyć na ich przechowywanie, możesz je sprzedać lub postawić na składowanie palet. To optymalne rozwiązanie, szczególnie jeśli w Twoim magazynie jest mało miejsca.

Firma KubiakPol świadczy kompleksowe usługi związane z wynajmem, skupem i sprzedażą palet. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy do oferty magazynowanie palet – możesz zostawić je u nas na tak długo, jak tylko potrzebujesz. Z tej opcji korzysta wielu przedsiębiorców, którym zależy na oszczędności przestrzeni. Jeśli jesteś zainteresowany składowaniem palet drewnianych lub inną powiązaną usługą, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy specjalistami, którzy działają w tej branży już od wielu lat. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, a magazynowanie palet to konkurencyjna cena.

palety

Profesjonalne składowanie palet i inne usługi na najwyższym poziomie

Profesjonalne składowanie oraz skup i sprzedaż palet to usługi na najwyższym poziomie. W KubiakPol możemy pochwalić się 25-letnim doświadczeniem w branży, które zdobywaliśmy, współpracując z największymi firmami w Polsce oraz Europie. Oferujemy nie tylko skup, sprzedaż i magazynowanie palet, lecz także kompleksowe doradztwo i wsparcie, dostarczając najkorzystniejsze rozwiązania logistyczne, idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. Wybierz usługi najwyższej jakości, za którymi stoi wiedza i doświadczenie.

Dlaczego warto wybrać magazynowanie palet w KubiakPol?

Składowanie palet należy przeprowadzić w prawidłowy sposób, by utrzymać je w dobrym stanie technicznym. Wystawienie palet na negatywny wpływ warunków atmosferycznych, takich jak śnieg, deszcz czy po prostu wilgoć, może doprowadzić do ich trwałego uszkodzenia – w przypadku drewnianych palet na ich powierzchni często pojawia się pleśń czy grzyb. Samo zadaszenie czy zamknięta przestrzeń nie rozwiązuje problemu – niewłaściwa temperatura, wynikająca np. z ogrzewania pomieszczeń w zimie, także może skutkować rozwojem pleśni. W konsekwencji przedsiębiorca, która zdecyduje się na magazynowanie palet na własną rękę, narażony jest na straty finansowe wynikające z konieczności zakupu nowych produktów.

Jeśli nie dysponujesz odpowiednim miejscem do magazynowania palet, to poznaj nasz cennik i skorzystaj z usług KubiakPol. Gwarantujemy, że przechowujemy palety zgodnie ze wszystkimi standardami – zapewnimy im właściwą temperaturę, cyrkulację powietrza i ochronę przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Palety nie ulegną uszkodzeniu i zachowają pełną funkcjonalność. Powierzony nam sprzęt odbierzesz w dokładnie takim stanie, w jakim go zostawiłeś.

FORMULARZ KONTAKTOWY

    KONTAKT

    Świecka 18 Stare Marzy
    ​86-134 Dragacz

    Masz pytania? Chcesz skorzystać
    z naszej oferty? Zadzwoń: